Deň Medzihoria 2006/2008 - RADOBICA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Deň Medzihoria 2006/2008

KULTÚRA > Obecné podujatia > Deň Medzihoria

21.06.2008
DEŇ MEDZIHORIA - VEĽKÉ UHERCE 2008
3.Ročník
sa uskutočnil dňa 21. júna 2008 a bol organizovaný obcou Veľké Uherce v areály futbalového štadióna vo Veľkých Uherciach.

______________________________________________________________________________________________________________________
30.6.2007
DEŇ MEDZIHORIA - OSLANY 2007
2.Ročník
sa uskutočnil 30. júna 2007 a bol organizovaný obcou Oslany v časti obce Oslany - časť Ľubianka.
Stretlo sa tu nezvyčajne množstvo ľudí. Zišli sa tu občania z Oslian, Radobice, Hornej Vsi, Veľkého Poľa a Veľkých Uheriec.
Podujatie bolo organizované vo vynovenom areály bývalej školy na Ľubianke. Kultúrna a športová náplň programu bola bohatá. Na miestnom ihrisku sa odohral futbalový turnaj, ktorého víťazom sa stalo mužstvo Hornej Vsi. Po hviezdicovom výstupe zo štyroch strán sa pod slovenským dvojkrížom na vrchu Žarnov stretlo 114 turistov.
Cyklookruhom Medzihorie prešlo takmer 40 cyklistov, ktorých na trase príjemne schladila letná búrka. Tá sa prehnala aj areálom na Ľubianke, kde v kultúrnom programe vystupovali súbory z jednotlivých obcí - FS Oslianka, Klasy a Kmotríkovci z Hornej Vsi, Bukovinka z Radobice, dychová hudba Uherčanka z Veľkých Uheriec. Veľké Pole zastupoval ľudový umelec p. Hlbocký s nezvyčajnými hudobnými nástrojmi. Zahral nielen na fujaru, píšťalu, drumbľu a gajdy, ale husľovým sláčikom rozozvučal aj pílu. Vďaka množstvu sprievodných atrakcií si určite prišli na svoje aj deti.
Podujatie vyvrcholilo tanečnou zábavou v country štýle s hudobnou skupinou Úsvit. Už v nočnú hodinu areál rozžiarili roztočené plamene ohňovej šou.
______________________________________________________________________________________________________________________
23.06.2006
DEŇ MEDZIHORIA - RADOBICA 2006
1.Ročník
organizovalo vedenie OZ Medzihoria, na čele s predsedom Ing. Augustínom Machatom dňa 23.- 25. jún 2006 v obci Radobica – časť Cerová
Dňa 23.06.2006 (piatok) boli účastníci (turisti) ubytovaní a večer bolo posedenie pri táboráku.

V nedeľu bol organizovaný turnaj v kartách (sedma, mariáš) a po vyhlásení víťazov bol o 13,00 hod. bol deň Medzihoria ukončený.

 
webmaster@radobica.sk

Aktualizované

TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky