Deň matiek 2008/2009 - RADOBICA

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Deň matiek 2008/2009

KULTÚRA > Obecné podujatia > Oslavy dňa matiek

9.5.2009
Deň matiek 2009
Ak existuje nejaký skutočne medzinárodný sviatok, je to Deň matiek. V ňom sa odzrkadľuje jedinečnosť a nenahraditeľnosť matky. Každý z nás by si mal nájsť chvíľku, aby si na tú svoju matku spomenul.

Aj v tomto roku Ocú RADOBICA usporiadal v miestnom KD oslavy ku Dňu matiek. O kultúrny program sa postarala dedinská folklórna skupina HÁJIČEK z CHRENOVCA-BRUSNA.

   

Foto : PETER FRANC

FOTOGALÉRIA

______________________________________________________________________________________________________________________
11.5.2008
Deň matiek 2008
Matka - symbol bezpečia, lásky a domova. Len tí, ktorí majú matku, vedia oceniť, čo pre nich znamená alebo znamenala. Stará sa o svoj plod, ktorý cíti pod srdcom už dávno pred tým, ako ho privedie na svet. Len ona vie pocítiť šťastný okamih zrodu svojho dieťaťa. Bdie dňom i nocou nad svojimi malými ratolesťami, dbá o ich dobro a bezpečnosť. Má najväčší podiel na výchove detí a na ich príprave pre život. Pocit zodpovednosti za svoje deti matku neopúšťa po celý jej život.

Aj tento rok sme spolu oslavovali jeden velikánsky sviatok - SVIATOK VŠETKÝCH MAMIČIEK. Obecný úrad každoročne organizuje túto milú oslavu, ktorou si uctil všetky mamičky a babičky. Spevácka skupina BUKOVINKA a hostia z Diviak nad Nitricou folklórna skupina BUKOVEC s pásmom piesní, básní a tancov spríjemnili nedeľné popoludnie všetkým zúčastneným v KD .


 

Foto : PETER FRANC

FOTOGALÉRIA

______________________________________________________________________________________________________________________
11.5.2008
Detská tvorivosť 2008
VÝSTAVA PRÁC DETÍ PREDŠKOLSKÉHO A ŠKOLSKÉHO VEKU
Súčasťou osláv DŇA MATIEK bola aj výstava prác detí predškolského a školského veku, ktorú zorganizovalo OZ ZORICA spolu so ZŠ Horná Ves a Ocú.
Šikovné detské ručičky a nevyčerpateľná studnica a škála nápadov p.Drobcovej boli základom výstavy detských prác počas májovej nedele venovanej matkám.


 

Foto : PETER FRANC

FOTOGALÉRIA

 
webmaster@radobica.sk

Aktualizované

TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky